Lechooo :)

fOrUm dla wszystkich nastolatków ;)


#1 2007-10-16 21:23:34

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Ehm...miłość czy przyjaźń...co lepsze...

No nie...ja mam napisać post na tak trudny temat? xD
Dobrzzz...To trzeba jakoś zacząć xD

Miłość...miłość to abstrakcja..."chemia"...że niby można kogoś kochać...wiem z własnego doświadczenia, że można...tylko po co? I tak kiedyś to piękne uczucie się musi skończyć, zostaniemy zranieni, a nasz "ukochany/a" zostawi nam po sobie tylko ranę w sercu...I po co to? "Miłość uskrzydla!" tak, owszem. Ale tylko na pewien czas...kiedy działa najsilniej. Oczywiście zakochani będą się spierać ze mną, dla nich miłość ma wielkie znaczenie. Dla mnie również, ale nie taka miłość, bo przecież są jej różne rodzaje

Przyjaźń...jest czymś wspaniałym to pewien typ miłości kocham bezgranicznie mojego przyjaciela, lecz jest to miłość "czysta" bez pożądania, bez zdrad, bez cierpienia...Oczywiście jeśli trafimy na właściwą osobę w Przyjacielu można mieć oparcie, ukojenie, szczęście i czułość

Dlatego ja uważam...że lepsza jest przyjaźń, przyjaźń ponad wszystko a szczególnie przyjaźń damsko - męska...bo ja przynajmniej jakoś nie mogę sobie znaleźć przyjaciółki (o;

Hmm...podzielcie się swoją opinią...

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-10-16 21:37:00

itsonlyme2569

Administrator

9318267
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Ehm...miłość czy przyjaźń...co lepsze...

nio Ola, prawie jak rozprawka hehe...
masz troche racji co do tej miłości,
no ale każdy chciałby znaleźć tą jedną osobę i z nią spędzić swe życie, czy jest to możliwe???
a przyjażń na pewno jest wieczna

BUZIOLKI ;D

Offline

 

#3 2007-10-17 14:07:26

1paula4

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Ehm...miłość czy przyjaźń...co lepsze...

haha xD przyjaźn damsko-męska? lol nie wierze w taki układ, pożadanie  prawie zawsze jest silniejsze. Przyjaźń pomiedzy chłopakiem a dziewczyną jest możliwa tylko wtedy, gdy a) są po przejściach b)kompletnie nie są w swoim typie c)są w związku z najlepszym przyjacielem/ przyjaciółka jednej ze stron przyjaźni (troche pogmatwane ale chyba sie kapniecie ocb:P) i chciałam jeszcze tylko dodać, że zawsze są jakieś wyjątki, ale z tych wyjątków też prędzej czy później może zrodzić się uczucie:PP

Offline

 

#4 2007-10-17 20:57:43

ewelinka2401

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 5
Punktów :   

Re: Ehm...miłość czy przyjaźń...co lepsze...

a czemu niby nie może być przyjaźń damsko-męska??   Ja uważam ze jest to możliwe. :tak:Ale z pewnością jest mało osób które  doświadczyły czegoś takiego.
A pozostali nie wieżą no trudno:P

Offline

 

#5 2007-10-17 21:35:53

Krazo

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Ehm...miłość czy przyjaźń...co lepsze...

Ej to zależy od ludzi ja tam też w to nie wierze:P choć znam ludzi ktorzy przyjaźnią  sie od lat a do takich dziewczyn nie da sie nie czuć mięty:P

Offline

 

#6 2007-10-18 15:16:31

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Ehm...miłość czy przyjaźń...co lepsze...

Ehm...rozumiem xD ale ja się z jednym chłopakiem przyjaźnię od urodzenia, z innym już 8 lat i jesteśmy tylko przyjaciółmi xP jest ich jeszcze paru...ale ja w przyjaźń damsko - męską wierzę i tej wiary nie stracę ;p aczkolwiek zdarzało się, że dochodziło do...ekhm...pewnych incydentów...lecz mało ważnych ;p i uwierz mi Paulinko pożądanie da się opanować, jeśli się tego bardzo chce ;p da się to w sobie tłumić, aż w końcu zniknie ;p ale nie...bo tu by można było długo się nad tym rozwodzić...może kiedyś wspomnimy ten temat xP
Właśnie, jeśli ktoś nie doświadczył takiej przyjaźni, to nie ma co gadać ;p ja bardziej się rozumiem z chłopakami niż z paniami toteż mam wielu znajomych płci przeciwnej i nie biorę wszystkich za "ciacha" xD Pzdr xD

Offline

 

#7 2007-10-18 18:14:52

1paula4

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Ehm...miłość czy przyjaźń...co lepsze...

ja nie wierze w przyjaźń damsko-męską, ale mam/miałam przyjaciół chłopaków. Wyjątki. Czasami rzeczywiście pożadanie można stłumić, ale to ciężkie jest:P

Offline

 

#8 2007-10-18 18:29:29

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Ehm...miłość czy przyjaźń...co lepsze...

Paulina, zależy dla kogo ;p i zależy jakie się ma do tego podejście ;p

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSianożęty hotel materace hilding