Lechooo :)

fOrUm dla wszystkich nastolatków ;)


#1 2007-10-16 22:27:59

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Konflikt Widzew vs. ŁKS

Od początku powstania tych klubów ulubioną rozrywką ich kibiców...przepraszam, pseudokibiców było "dawanie sobie w mordę" za to, że kibicuje się innemu klubowi. Tak, tak, bardzo inteligentne. Jakby tylko był powód...oczywiście cała Łódź i okolice dzieli się na zwolenników Widzewa lub ŁKSy i oczywiście dochodzi do sprzeczek, pobić, "obrzucania siebie błotem". (Pseudo)kibice noszą dumnie barwy swojego ukochanego klubu na piersi, czole lub...d0pie (przepraszam za wyrażenie xD). Szkoda tylko, że w swoim sercu nie czuja prawdziwej miłości do piłki nożnej i miłości do swojego klubu. Czują natomiast chęć przylania "Żydowi", jak często jest nazywany kibic przeciwnego klubu. Najbardziej irytujące w całym konflikcie jest to, że ponad połowa zapalonych kibiców(nie obrażając prawdziwych kibiców) nie jest w stanie wymienić chociaż jednego nazwiska piłkarza grającego w jego najdroższym klubie. I jaki tego sens? Jeśli chcą się bić niech się zapiszą na judo, to potrafi wyzwolić negatywne emocje. Wolę w ogóle nie wspominać co się dzieje na derbach...Sodoma i Gomora po prostu...Ale cóż, choćbym miała apelować i nie wiem co jeszcze robić w celu namówienia ich do zaprzestania bójek, a - to już jest mission impossible - zaprzestania całkowice temu bzdurnemu konfliktowi, wiem że nic do nich nie trafi...nich? przecież zdarzają się pseudokibice płci żeńskiej również...chociaż robia to chyba tylko dla zaszpanowania chłopakom...ale to juz osobny temat, wolę go nie rozwijac, nie tu i nie teraz. Tak więc...paly w ruch i bijcie się dalej, tylko zastanówcie się najpierw po co to robicie...I nie przynoście wstydu piłkarzom tych klubów...znajcie chociaż kilka nazwisk...

Ułatwię paru osobom sprawę i podam nazwiska trenerów i piłkarzy...

Widzew
Trener - Marek Zub

Kadra : Bartosz Fabiniak, Łukasz Bróz, Joseph Oshadogan, Ugo Ukah, Robert Kłos, Piotr Kuklis, Łukasz Juszkiewicz, Łukasz Masłowski, Adrian Budka, Stefano Napoleoni, Grzegorz Piechna(+ rezerwowi: Jakub Hładowczyk, Piotr Stawarczyk, Sasza Bogunović, Piotr Grzelczak, Douglas, Mack Bono, Tomasz Liszowski)

ŁKS
Trener - Mirosław Jabłoński

Kadra : Bogusław Wyparło, Łukasz Trałka, Tomasz Kłos, Tarik Cerić, Adrian Woźniczka, Robert Szczot, Anderson, Łukasz Madej, Miroslav Opsenica, Marcin Klatt, Ensar Arifović(+ rezerwowi: Witold Sabela, Adam Cieśliński, Robert Łakomy, Zdzisław Leszczyński, Marcin Komorowski, Paulinho, Jacek Dąbrowski, Mieczysław Sikora)

Pozdrawiam

Offline

 

#2 2007-10-17 21:29:30

Krazo

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

;D no właśnie czy znają wątpię ja jestem za Widzewem choć nigdy nikogo nie uderzyłem za to i nie mam zamiaru a składu nie znam bo mnie to nie interesuje poprostu lubie ten klub bo jest nasz do ŁKS tez nic nie mam ;p wrecz przeciwnie ciesze sie ze są w pierwszej lidze

Offline

 

#3 2007-10-18 16:12:08

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

Wiesz...być za jakimś klubem, a bić się za niego i kibicować...ehm..."ze wszystkich sił" xD to różnica Ty się nie interesujesz...a inni interesują się zbyt bardzo i w niewłaściwym kierunku idą...bywa

Offline

 

#4 2007-10-18 17:11:42

Krazo

Moderator

Zarejestrowany: 2007-10-17
Posty: 30
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

No tak tylko co właściwie im daje ze Łódź wygląda jak by pijany artysta umiał tylko  pisać ŁKS albo RTS no sorry to tylko świadczy o ich głupocie a nie miłości do klubu:D

Offline

 

#5 2007-10-18 17:57:52

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

To mniej więcej chciałam powiedzieć w...felietonie(?) xD zgadzam się, to jest bez sensu ;p

Offline

 

#6 2007-10-18 18:09:15

1paula4

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

<lol> Po 1 nie każdy kibic to PSEUDOKIBIC!!! i nie zawsze kibice robią zadymy!!! przecież nigdy nie jest tak, że biją się bez powodu, zawsze jest jakaś przyczyna i biją się w obronie honoru swojego klubu. Może to i racja, ze zdarza się, że czasami nie zna nawet składu swojej drużyny, ale ci, którzy jeżdżą na mecze, znają skład. Przecież to dla kibiców piłkarze walcza na płycie boiska i to dzięki dopingowi kibiców gracze mają siłe by grać. Nie można przedstawiać kibiców tylko w złym świetle. Trzeba też spojrzeć na nich z tej drugiej, lepszej strony, żeby przedstawić ich rzetelny obraz. Samo bycie kibicem sprawia wielką frajdę. Fajnie jest podopingować swoją drużynę. A atmosfera na meczach jest cudowna ) a tak btw....
JEDNA WIARA JEDEN KLUB RTS WIDZEW AŻ PO GRÓB

Offline

 

#7 2007-10-18 18:42:39

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

Paulina...ale ja nie mówię o kibicach...bo sama jestem kibicem...tylko właśnie o pseudo...i ja nie widzę ŻADNEGO powodu, aby się bić o honor klubu!!! I piłkarze też są tego zdania...chyba trochę źle mnie zrozumiałaś. a o kibicach, prawdziwych kibicach możemy porozmawiać innym razem. A o atmosferze i o niezwykłych odczuciach związanych z kibicowaniem wiem i nie musisz mi mówić tego ;]

Offline

 

#8 2007-10-18 19:34:01

1paula4

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

Ola :O jesteś ŻYDEM haha xD jeśli podchodzisz do tego tak, kto jest lepszy teraz, to może za jakiś czas stwierdzisz, że się przerzucasz na widzew, bo będzie lepszy w tabelach. A tu nie liczy sie tylko teraźNIEjszość, liczy się też to, co sobie klub wypracował. A pod wzgłedem przeszłości to widzew jest o wiele lepszy <np. Grał w Lidze Mistrzów> żydostwo się szerzy widze:p tępić:PP

Offline

 

#9 2007-10-18 21:37:57

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

Yyyy...Twoja wypowiedź...jest...ekhm...mało wartościowa...ja powiedziałam, tak naprawdę nie jestem za żadnym z tych klubów. Jednak ŁKS ma lepszy poziom i to chciałam napisać. ;] Żydem nie jestem, zastanów się co znaczy to słowo ;] ŁKS również był w Lidze Mistrzów, tak na marginesie. I nie przerzucę się na Widzew, bo nie jestem też za ŁKSa. Po prostu jeśli mam już wybierać...wybieram ŁKS...proste i logiczne. I naprawdę nie musisz mnie pouczać co do piłki nożnej ;] Martw się raczej o swoje "żydowskie" podejście do tego. Dla mnie jest to...mało inteligentne. Bez obrazy. Pozdrawiam.

Offline

 

#10 2007-10-18 22:08:46

1paula4

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

ah oh o matko ;] n.c powiedz mi tylko kiedy łks grał w Lidze Mistrzów bo chyba coś ci sie pomylilo ;] Sprawdz sobie najpierw osiagniecia łks a potem mów:P
temat uważam za skończony bo nie chce się z tobą kłócić, wszyscy bd zdrowsi ;] a co mojego żydoskiego podejscia;] to mam jakie mam i nie lubie łks i tyle:P to by bylo na tyle
;]
I mam nadzieje, że ta moja wypowiedz nie jest malo wartościowa;];];]

Ostatnio edytowany przez 1paula4 (2007-10-18 22:22:30)

Offline

 

#11 2007-10-18 22:28:48

itsonlyme2569

Administrator

9318267
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

ale tu gorąco, hehe

Offline

 

#12 2007-10-19 14:42:37

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

Otóż dla Twojej wiadomości ŁKS grał w LM z ManU w 1998 roku ;] I ja nie ingreuję w to, że lubisz Widzew, nie powiedziałam nic, co mogłoby wyglądać jak atak na Ciebie ;] Więc, na przyszły raz, zastanów się, co piszesz.

Offline

 

#13 2007-10-20 12:01:27

iwka:):)

Nowy uÂżytkownik

1127919
Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

ojj jak tu gorąco;) chciałam tylko napisać, że jestem ze smOLArek, bo to 1paula4 pierwsza sprowokowała kłótnie nazywając ją żydem. 1paula4 powinnaś sie zastanowić, zanim napiszesz, co w ogóle znaczy to słowo, bo napewno nie to ze ktoś jest za łks'em, nie musisz powtarzać głupot, które mówią chłopaki, bo według mnie jest to bardzo głupie.

Offline

 

#14 2007-10-20 12:10:33

itsonlyme2569

Administrator

9318267
Call me!
Zarejestrowany: 2007-10-15
Posty: 48
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

a ja popieram iwke )))
masz w 100% racje...
Pozdro ;D

Offline

 

#15 2007-10-20 17:45:54

1paula4

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

Ah dzieki ze usunelas moja ostatnia wypowiedz ;] tak bardzo cie to urazilo ze jednak mam racje ze łks nie gral w LM tylko w pucharze UEFA no przykro mi ale taka jest prawda. W tym ze nazwalam cie "zydem" to nie myslalam, ze az tak bardzo przyjmiesz to do siebie, bo tak sie po prostu mówi. I wsumie to nie intara mnie to, ze teraz zrzucacie wszystko na mnie ze ja jestem ta zla, bo to tylko forum. Po prostu jestem kibicem Widzewa i mówie to co myśle. Nie tylko chłopaki mogą się interesowac piłką nożną, no nie? i co to ze dziewczyna broni swojego klubu to juz jest nie dobrze? zyjemy w wolnym kraju i kazdy moze robic to co chce i mówic to co chce , m.in moze kazdy byc kibicem. Nie mozna brac wszystkiego na serio, bo by sie zwariowalo. Trzeba do wszystkiego miec odpowiedznie podejscie
Pozdrawiam ;]

Offline

 

#16 2007-10-20 20:03:45

iwka:):)

Nowy uÂżytkownik

1127919
Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

oczywiście, że każdy może być kibicem i może bronić swojego ulubionego klubu niazależnie od tego czy jest dziewczyną czy chłopakiem, ale według mnie bronienie poprzez nazywanie kogoś żydem jest troche głupie

Offline

 

#17 2007-10-20 21:02:02

1paula4

UÂżytkownik

Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 19
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

łks założyli najbogatsi fabrykańci w ldz wiec zydzi i stad sie wziela ta nazwa. Do wsdzystkiego trzeba podchodzic z dystansem. TAk sie po prostu mówi na kibiców łks-u <łksiacy na widzew tez tak mówia ale to juz inna bajka>
i czy jakis ktos bierze sobie to do serca, że został nazwany żydem "ah oh o matko nazwali mnie zydem zalamka;(" nikt tak nie robi to po prostu normalne wsród kibicow ;] a jak ktos nie zna tych realiów to <bezradny>

Offline

 

#18 2007-10-20 21:48:49

iwka:):)

Nowy uÂżytkownik

1127919
Zarejestrowany: 2007-10-18
Posty: 8
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

to, że żydzi założyli łks to akurat wiem, ale jeżeli oni byli żydami to kibiców też trzeba tak nazywać?... to jakim jesteś kibicem to zależy tylko i wyłacznie od ciebie... i na tym chciałabym skończyć naszą dyskusję;)
Pozdro:)

Offline

 

#19 2007-10-21 18:34:48

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

Ja chciałam tylko powiedzieć, że to nie o tym miała być mowa, ja wcale kurna nie kibicuje ŁKSowi ani RTSowi, znam realia kibiców, lub pseudokibiców, i właśnie na to chciałam zwrócić swoją uwagę !!! a nie na to, że Paulina kibicuje Widzewowi a ja 2% jestem za ŁKS kurna!!! xD tu wyszło nieporozumienie Paulina ;] i nie mam nic do tego komu kibicujesz, ani nie ma tu znaczenia Twoja płeć. Bo ja jestem dziewczyną, kocham piłkę nożną, aczkolwiek Polska liga mnie w ogóle nie interesuje. Jedynie GKS Bełchatów. A ja nie przezywam nikogo za to, że np. lubi Real, a ja kibicuje FC Barcelonie. Każdy ma wolny "wybór". W ogóle ta konwersacja zeszła na inną drogę, bo nie miała to być dyskusja o tym, który klub łódzki jest lepszy. Sorx. A prawo do usuwania mam. Natomiast wnioskując z Twojego "tonu" wypowiedzi mogę zauważyć, iż właśnie pragniesz walczyć o swój klub. Ale tu nie o tym rozmowa jest, przykro mi. Ja się kłócić nie będę, gdyż obydwa kluby są mi obojętne.

Offline

 

#20 2007-10-21 18:39:49

smOLArek

Moderator

10924195
Call me!
Skąd: znienacka xD(by P.P. ;p)
Zarejestrowany: 2007-10-16
Posty: 52
Punktów :   
WWW

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

A i jeszcze jedna kwestia. Rzeczywiście, źle przeczytałam co do LM, ale każdemu się może zdarzyć. I nie przyjełam do siebie przezwiska "żydzie" gdyż wiem co ono oznacza, a żydowskiego pochodzenia nie mam xD no a cały felieton dotyczy konfliktu, a nie tego, który klub jest lepszy i m.in. bezsensownego przezywania kibiców innego klubu żydami. I to już nie jest kibic, tylko pseudokibic. Cieniutka granica jest między nimi. Kibic nie jest agresywny w stosunku do innych. Widziałam co się działo kiedyś na derbach Łodzi i byłam w szoku...i gdzie tu piękno piłki nożnej? ... a temat naszego "sporu" uważam za skończony  x)

Offline

 

#21 2011-07-20 12:59:39

łks fan

Nowy uÂżytkownik

Zarejestrowany: 2011-07-20
Posty: 1
Punktów :   

Re: Konflikt Widzew vs. ŁKS

co wy gadacie , łks był w lidze mistrzów w 1958 i 7 bo zdobyl mistrza i puchar a w sezonie 48 pocisnąl widzew 6:2 i 6:1 . a wiec najpierw sie zastanówcie , walnieci kibice widzewa, bo gdyby spadl do 7 ligi  okręgowej to byście od niego odeszli  i kibicowali łks albo legi .pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plSianożęty hotel materace hilding